MÖBLER / Skåp & hyllor / Barskåp 13789240
nr 1378 9240
Barskåp
mahogny. Bredd: 83 cm. Djup: 42 cm. Höjd: 117 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:06:58
700 kr
1.100 kr
1.200 kr
3.200 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)